Fast Food & Restaurants
Gift Card

Pyszne.pl

Pyszne.pl
Portal i aplikacja pyszne.pl jest pośrednikiem między klientem a restauracjami, w którym klienci mogą zamawiać jedzenie online z menu restauracji i dostarczać je bezpośrednio do domu czy biura.
AVAILABLE AMOUNTS
20.00 PLN
50.00 PLN
100.00 PLN
200.00 PLN
GIFT CARD DETAILS
Validity 6 months
Cumulable
Spend multiple times
Idea Shopping
Multipurpose
Single Service
WHERE TO REDEEM
Offline
NOTES

Szukasz restauracji, która oferuje jedzenie na wynos? Pyszne.pl to największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia online. Wszystkie restauracje dostępne na platformie Pyszne.pl oferują jedzenie na dowóz, dzięki czemu możesz delektować się smakiem ulubionej pizzy, sushi, kebaba, pierogów i innych potraw gdziekolwiek jesteś: w domu, w pracy, podczas imprezy lub spotkania ze znajomymi. Jeśli nie możesz się zdecydować, na co dziś masz ochotę, skorzystaj z filtrów wyszukiwania i wybierz lokal np. pod względem oddanych ocen innych użytkowników, kuchni świata lub minimalnej kwoty zamówienia. Oszczędzaj czas i pieniądze – wyrzuć ulotki i odkryj nowe restauracje z dowozem w Twojej okolicy! Pyszne.pl życzy smacznego.

Kod rabatowy upoważnia do zamawiania jedzenia przez stronę internetową www.pyszne.pl, tylko w restauracjach oferujących płatność online. Kodem można posługiwać się wielokrotnie do wyczerpania limitu w wysokości podanej na voucherze lub do upływu terminu ważności. Kod rabatowy nie łączy się z innymi promocjami oraz nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę).